KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354045
nr 1535 4045
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-tal, rastande sällskap. Olja på pannå, 11x13 cm, yttermått inklusive ram: 24x26 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:01:04
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr